Премʼєр-міністр Гройсман записав прощальне відео та побажав сил своєму наступникові

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Премʼєр-міністр Володимир Гройсман записав прощальне відео на посаді глави уряду і побажав «сили, терпіння та удачі» своєму наступнику.

Відповідне відео він опублікував у себе в Facebook.

Я продовжуватиму дбати про успіх нашої великої держави

Уже зовсім скоро в цей кабінет зайде новий Прем’єр, на плечі якого ляже величезна відповідальність – вирішувати, як продовжувати будувати і розвивати країну. Зі свого досвіду розумію, як це непросто - приймати рішення, від яких залежить життя мільйонів людей. Тому хочу побажати своєму наступнику сили, терпіння і удачі. І головне – успіху. Бо саме від успіху його роботи і роботи нового Уряду залежатиме багато в чому успіх України та нормальне життя кожного українця. Особисто для мене - це завжди було пріоритетом номер один. З чистою совістю можу сказати, що новий Уряд прийматиме країну, яка і стабільна, і розвивається. Усе, що зроблено на сьогодні - це результат роботи і зусиль багатьох-багатьох людей, кожного з вас. І я вдячний усім за нашу спільну небайдужість, спільну роботу, за підтримку і критику, а також за вашу довіру.Звісно, не можу не сказати про те, що і надалі лишатиметься однією з найголовніших справ мого професійного життя. Це децентралізація. Саме ця реформа вже дала можливість змінити життя в багатьох громадах країни. Але в майбутньому важливо не зупинятись, не забувати про людей, які живуть у своїх селищах і містах. Які хочуть мати достатні повноваження і фінансові ресурси. Ми маємо і в подальшому це забезпечувати. Попереду в кожного з нас дуже багато роботи. Будуть нові виклики, нові випробування. Але я вірю, як і вірив усі ці роки: немає таких випробувань, яких би ми з вами не здолали. Моє служіння Україні не закінчується сьогодні. Я продовжуватиму дбати про успіх нашої великої держави і братиму на себе ту роль, яка буде потрібна, щоб допомогти Україні реалізувати повною мірою свій потенціал.Від щирого серця хочу подякувати кожному з вас!

Gepostet von Volodymyr Groysman am Mittwoch, 28. August 2019

«Уже зовсім скоро в цей кабінет зайде новий премʼєр, на плечі якого ляже величезна відповідальність — вирішувати, як далі будувати і розвивати країну. Зі свого досвіду розумію, як це непросто — приймати рішення, від яких залежить життя мільйонів людей. Тому хочу побажати своєму наступнику сили, терпіння та удачі. І головне — успіху. Адже саме від успіху його роботи та роботи нового уряду залежатиме багато в чому успіх України і нормальне життя кожного українця», — сказав Гройсман.

Він зазначив, що новий уряд буде «приймати країну, яка і стабільна, і розвивається», додавши, що важливо продовжити реалізацію децентралізації.

У своєму зверненні Гройсман сказав, що буде продовжувати «піклуватися про успіх нашої великої держави і брати на себе ту роль, яку буде потрібно», але не вказав, чим саме буде займатися після свого премʼєрства.