Мер Дніпра виграв парі у Зеленського: він завчасно відремонтував міст та встановив на ньому «залізний трон»

Автор:
Марина Колесниченко
Дата:

У суботу, 7 вересня, в Дніпрі після закінчення капітального ремонту відкрили Центральний міст. Таким чином мер міста Борис Філатов виграв парі у президента Володимира Зеленського, яке вони уклали 12 липня. Про це написав Філатов у своєму Facebook.

«Хто виграв цей спір? Його виграв тільки Дніпро і ніхто більше. Місто, яке я так люблю. Чи тримався я за своє крісло? Ніколи. Я готовий залишити його в будь-який момент. Наприклад, у той день, коли в місті зʼявиться аеропорт. Тому що Дніпро хоче літати, а йому обрізали крила», — зазначив мер.

Доброе рассветное утро, Днепр.Когда вы увидите это видео, то Мост уже будет открыт....Кто выиграл этот спор? Его...

Gepostet von Borys Filatov am Freitag, 6. September 2019

На мосту також з’явилася інсталяція у вигляді залізного трону, створена з арматури. За словами Філатова, тепер кожен може посидіти в кріслі, на яке він укладав парі.

Мешканці Дніпра вже випробували новий міст. «Про якість ремонту можна судити з відео. І так, зйомка проведена в ранок відкриття, так що списати на усадку, фури і час уже не вийде», — написав Денис Гороховський у Facebook і виклав відео з тест-драйвом мосту.

Мой любимый мэр досрочно открыл мост в моем любимом городе. О качестве ремонта можно судить по видео. И да, съемка проведена в утро открытия, так что списать на усадку, фуры и время уже не получится. https://t.me/g_live

Gepostet von Denis Gorokhovsky am Freitag, 6. September 2019
  • 12 липня міський голова Дніпра Борис Філатов побився об заклад з президентом України Володимиром Зеленським, що до 14 вересня відремонтує Центральний міст. У разі, якщо він не встигне до зазначеного часу, піде у відставку.