Відновлення моста в Станиці Луганській: українська сторона готує техніку, а бойовики досі не прибрали укріплення

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Українська сторона почала готувати майданчик для важкої будівельної техніки, яка буде задіяна у відновленні зруйнованого мосту в Станиці Луганській.

Про це повідомляє штаб Операції обʼєднаних сил.

#ООС #Операція_ОСУкраїнська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації...

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Dienstag, 10. September 2019

«Зокрема, представники ТОВ «Флангер» проводили роботи з розширення узбіччя дороги в напрямку мосту: повністю заасфальтували ліве узбіччя дороги (до 800 м) та провели підготовчі роботи з розширення правої частини узбіччя дороги (покладено щебінь на відрізку до 600 м) у напрямку зруйнованого мосту», — йдеться в повідомленні.

Також зазначено, що сапери ДСНС обстежили придорожню і будівельну зони. Українська сторона відзвітувала про роботу місії ОБСЄ.

Бойовики «ЛНР» досі не виконали свою частину зобовʼязань і не демонтували свої укріплення і вогневі точки.

«Не виведений особовий склад, який здійснює постійне чергування у формі зразка РФ із зовнішніми нашивками синього кольору так званого СЦКК, не прибрані фортифікаційні споруди безпосередньо на мосту (синій кунг з логотипом СЦКК) і за мостом (бетонні споруди — вогневі точки)», — йдеться в повідомленні.