Другий пішов. Нардепа від «Слуги народу» викрили у кнопкодавстві

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Сергій Литвиненко

Facebook / Сергій Литвиненко

Другим депутатом, якого викрили у кнопкодавстві в новій Верховній Раді, став нардеп від «Слуги народу» Сергій Литвиненко.

Про це повідомляє громадський рух «ЧЕСНО».

«Порушником виявився нардеп від «Слуги народу», мажоритарник з округу № 156 на Рівненщині (Березнівський, Костопільський та Сарненський райони) Сергій Литвиненко. Він кнопкодавив, імовірніше за все, за іншого слугу-мажоритарника — Олександра Скічка (округ № 197, Черкащина). Фраза «ймовірніше за все» означає, що це місце офіційно закріплене за Скічком, проте є ймовірність, що у слоті його пульта могла перебувати картка іншого депутата», — сказано в повідомленні.

Литвиненко голосував за однопартійця 3 вересня за включення до порядку денного законопроєкту про внесення змін до статті Конституції (щодо уповноважених ВРУ) і його направлення до Конституційного суду.

Цікаво, що в той день після голосування Литвиненко опублікував пост у Facebook, у якому написав, що СН запровадить позбавлення мандата за кнопкодавство.

А ви знаєте, як одним махом виконати те, що інші двадцять років обіцяли? Ми тепер точно це знаємо)) І зробили їх ще раз....

Gepostet von Слуга народу - Литвиненко Сергій - Округ 156 am Dienstag, 3. September 2019