Завершився український етап «Ігор нескорених»: для міжнародних змагань комісія відбере 20 ветеранів із бойовими пораненнями

Автор:
Анна Воробйова
Дата:

Національний етап змагання Invictus Games («Ігри нескорених») завершився 14 вересня в Києві, повідомляють організатори на Facebook-сторінці проєкту.

З 16 вересня розпочнуться засідання відбіркової комісії, що триватимуть протягом місяця.

Упродовж цього часу організатори разом з ветеранською спільнотою та ветеранськими організаціями будуть перевіряти відомості, які учасники зазначили в анкетах та документах. На кандидатів чекатимуть особисті співбесіди, також їм потрібно буде отримати висновок медичної комісії.

Оголошення складу української збірної заплановано на 17 жовтня. Збірна візьме участь у міжнародних змаганнях Invictus Games-2020, що відбудуться навесні в Гаазі, Нідерланди.

Михайло Майстренко, сержант полку "Дніпро-1". Михайло приймав участь у бойових діях у селищі Піски, Новоазовську, Старобешево та інших гарячих точках. Отримав поранення біля Донецького аеропорту, після реабілітації повернувся до однополчан та продовжив захищати кордони України. #IAM #IG2020 #InvictusGamesTeamUkraine #яє #ІгриНескорених

Gepostet von Invictus Games: Team Ukraine am Samstag, 14. September 2019

Цьогоріч у національних змаганнях «Ігор нескорених» взяли участь 218 українців. Це найбільші змагання в історії української команди.

#InvictusGamesTeamUkraine_Євген Терехов

Євген Терехов, ветеран ЗСУ вправляється у веслуванні на тренажерах. Євген вже третій рік поспіль спостерігає за Іграми Нескорених в Україні, цього року наважився та зареєстрував анкету: "Хочу спробувати свої сили, бути у колі побратимів". #IAM #IG2020 #InvictusGamesTeamUkraine #яє #ІгриНескорених

Gepostet von Invictus Games: Team Ukraine am Samstag, 14. September 2019

Протягом дня учасники випробовували свої сили у шести спортивних дисциплінах: легкій атлетиці, плаванні, веслуванні на тренажері, пауерліфтингу, стрільбі з лука та велоспорті.

Сергій Пандрак, айдарівець на псевдо "Сивий" вже не перший рік бере участь у Національних Іграх Нескорених. Минулого...

Gepostet von Invictus Games: Team Ukraine am Dienstag, 3. September 2019