Аваков хоче взяти на поруки чоловіка, який погрожував підірвати міст Метро в Києві

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков має намір взяти на поруки Олексія Белька, який напередодні погрожував підірвати міст Метро в Києві. Про це він написав у Facebook.

«Звернуся до суду з клопотанням про мінімальне покарання для Белька. Про взяття на поруки сержанта. Ми допоможемо йому пройти курс реабілітації від наркотиків і знайти себе заново. Клопотання буде подане від мене особисто — міністра внутрішніх справ і командира спецпідрозділу КОРД, і хлопців, які проводили вчорашнє затримання. Ми так вирішили!» — написав Аваков.

Міністр додав, що хотів би, щоб у Белька зʼявився «шанс почати заново» і “жити нормальним життям”, як він говорить. Аваков також опублікував відео допиту затриманого.

Это правда.. каждый человек должен нести ответственность за свои поступки..Задержанный вчера на мосту в Киеве "минёр" экс старший сержант Алексей Белько совершил глупейшие действия, находясь под действием наркотиков.. правда и это.. Но, послушав и поняв его историю, хочу сказать - это и наша с вами ответственность тоже ...Хочу, что б появился шанс у этого человека! Шанс начать заново и "жить нормальной жизнью" как он говорит..Обращусь в суд с ходотайством о минимальном наказании для Белькоа. О взятии на поруки сержанта.Мы поможем ему пройти курс реабилитации от наркотиков и обрести себя заново.Ходатайство будет подано от меня лично - министра внутренних дел и командира спецподразделения КОРД, и ребят, проводившего вчерашнее задержание.Мы так решили!#p.s. .. видео этого ночного разговора мне рарешило опубликовать следствие... (хотя какой разговор.. скорее исповедь..)Присоеденяйтесь и помогайте.!

Gepostet von Arsen Avakov am Donnerstag, 19. September 2019