«Поводився неадекватно». Помпео вимагає провести розслідування щодо Байдена через ситуацію з сином

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Державний секретар США Майк Помпео вважає, що стосовно колишнього віцепрезидента Джо Байдена потрібно провести розслідування через можливе його втручання в державні структури України з метою захистити сина від розслідування. Про це повідомляє Reuters.

«Я справді вважаю, що віцепрезидент Байден поводився неадекватно і міг втрутитися в державні структури України з метою захистити сина. Я думаю, нам потрібно зрозуміти, що сталося насправді», — зазначив він.

Про що йдеться?

Напередодні видання The Washington Post та The New York Times повідомили, що працівник американської розвідки, опрацьовуючи телефонну розмову Трампа з «іноземним лідером», яким міг бути президент Володимир Зеленський, подав скаргу своєму керівництву. Його стурбували окремі висловлювання Трампа, які, за даними американських ЗМІ, можна витлумачити як тиск на українську сторону з метою змусити розпочати розслідування проти сімʼї Джо Байдена, який є прямим конкурентом Трампа на наступних виборах президента США. Син Байдена Хантер працював у компанії Burisma ексміністра екології часів Януковича Миколи Злочевського.