Зеленський у США зустрінеться з українською діаспорою, але впускатимуть за закритими списками

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Президент Володимир Зеленський у Нью-Йорку проведе зустріч із представниками української діаспори, проте вона буде закритою і людей будуть пускати за заздалегідь складеним списком.

Про це повідомляє віцепрезидент благодійної організації Razom for Ukraine (США) Люба Шипович, голова якої (Марія Сорока) буде на зустрічі.

Кому я сьогодні точно не заздрю, так це Володимир Зеленський. Президент прилітає сьогодні в США, де він вже 3 день в...

Gepostet von Lyuba Shipovich am Sonntag, 22. September 2019

За її словами, на такий стан речей уже скаржаться багато представників діаспори.

«І тут його [Зеленського] підставили свої ж українці — очільники діаспори [...]. Офіс Президента України заявляє про зустріч із громадськими активістами в Нью-Йорку, а очільники діаспори, які тільки минулого тижня безперестанку постили селфі з президентом на форумі Пінчука YES, складають списки з обраними організаціями, по одному представнику яких можна допустити на зустріч. Офіс президента говорить про важливість повернення в Україну мігрантів, а на зустріч запрошують в основному не громадян України, а етнічних українців у 3—5 поколінні. В Україні президент говорить, що не потрібні закриті обмежені зустрічі та кличе на стадіон, а за кордоном радянські традиції списків лояльних організацій продовжуються», — написала вона.

Шипович розповіла theБабелю, що зустріч організовує «Всесвітній конгрес українців» і вона буде закритою. За її словами, за формування закритих списків відповідає саме «Всесвітній конгрес українців».