Журналісти Kyiv Post заявили про витік особистих даних зі штабу ООС. Їм почали погрожувати бойовики

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Журналісти поскаржилися на можливий витік особистих даних із пресцентру Операції обʼєднаних сил, а також про погрози з боку бойовиків «ЛНР», які почали надходити після того, як журналісти подавали документи у штаб ООС для отримання акредитації на роботу у зоні бойових дій на Донбасі.

Журналістка Kyiv Post Ганна Миронюк повідомила, що отримала смс від бойовиків, у якому йшлося, що їй загрожує від 10 років до довічного терміну за нібито «геноцид і методи ведення війни».

Про звинувачення в геноциді від Луганських бойовиківМаю підстави вважати, що стався черговий витік даних журналістів,...

Gepostet von Anna Myroniuk am Montag, 23. September 2019

«Маю підстави вважати, що стався черговий витік даних журналістів, які подали заявки на акредитацію працювати в зоні бойових дій або ООС. Троє в редакції Kyiv Post отримали такі повідомлення після того, як близько трьох тижнів тому надіслали свої документи на електронну скриньку пресцентру ООС. За моєю інформацією, колеги з інших медіа, які не подавали заявки на оформлення акредитацій у цей період, подібних повідомлень не отримували», — написала вона, додавши, що вже звернулася в Службу безпеки.

Як пише «Детектор Медіа», за словами заступника головного редактора Kyiv Post Ольги Руденко, смс від бойовиків отримували журналісти інших видань, у тому числі іноземних. Вона зазначила, що погрози надходили журналістам, які ще не їздили в зону ООС, а тому в «базу» бойовиків дані журналістів потрапили нещодавно.