Нардеп Бужанський закликав батьків школярів у Дніпрі «скинутися по 100 грн» на кришки для люків. Пізніше вибачився

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Нардеп від «Слуги народу» Максим Бужанський вибачився за те, що образив батьків учнів однієї із шкіл Дніпра. Про це він написав у Facebook.

«Вчора емоційно відреагував з приводу школи, в якій тисяча дітей і 20 відкритих люків. Перегнув з епітетами, неправий ...Вибачте за «довбой*бів» — неправий, однозначно», — написав нардеп.

Вчера эмоционально отреагировал по поводу школы, в которой тысяча детей и 20 открых люков.Перегнул с эпитетама,...

Gepostet von Макс Бужанский am Dienstag, 24. September 2019

Про що йдеться?

Бужанський розповів, що 24 вересня близько чотирьох годин спілкувався з мешканцями свого округу. Як зʼясувалося на зустрічі, на території однієї з місцевих шкіл виявлено 20 відкритих люків.

«Ціна одного люка — 500 гривень. Питаю, а що, батьки не можуть скинутися по 100 гривень і придбати ці люки? Жах в очах — ні, вони категорично проти, ми ледве змусили їх купити в школу кілька десятків перегорілих лампочок», — пише депутат.

Після цього він заявив, що «прийде на збори і скаже батькам, що вони довбой*би». «Інфантильні, причому. Мені не пох*р, що їхні діти можуть зламати ноги, їм пох*р», — додав він.

Провел незабываемые 4 часа, общаясь с гражданами в качестве их депутата по 25 округу.Разные истории разной степени...

Gepostet von Макс Бужанский am Dienstag, 24. September 2019

Реакція соцмереж

Висловлювання Бужанського викликали резонанс серед користувачів соцмереж. На їхню думку, саме вимога встановити люки не дозволяє районному управлінню освіти разом з районною адміністрацією «розпиляти» бюджет на благоустрій.