Апеляційний суд скасував рішення Баришівського райсуду про призупинення ліцензії SkyUp

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Київський апеляційний суд скасував рішення Баришівського райсуду (Київська область) про зупинення дії ліцензії української авіакомпанії SkyUp Airlines.

Про це повідомляє пресслужба лоукостера.

«Ні громадська організація «Комітет з питань захисту прав потерпілих від злочинів», ні фейкова «позивачка» Оксана Пасенко на суд не з’явилися. Проте комітет вкотре заявив про відвід судді. Судова колегія постановила, що така заява — чергове зловживання процесуальними правами, і залишила вимогу ГО без розгляду. Після цього Київський апеляційний суд оголосив про скасування ухвали Баришівського суду», — йдеться в повідомленні SkyUp.

У пресслужбі Апеляційного суду цю інформацію підтвердили.

Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу ТОВ «Авіакомпанія Скайап»25 вересня 2019 року колегія суддів...

Gepostet von Київський апеляційний суд am Mittwoch, 25. September 2019

Про що йдеться?

12 червня Баришівський суд Київської області постановив призупинити дію ліцензії української авіакомпанії SkyUp Airlines.

У рішенні вказано, що позов проти компанії подав один із пасажирів. Причиною позову стало «системне невиконання зобовʼязань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіабезпеки».

У SkyUp рішення Баришівського суду назвали незаконним і подали апеляційну скаргу в Апеляційний суд Київської області.

Пізніше стало відомо, що позов подавала мешканка Баришівки Оксана Пасенко, проте вона заявила, що ніколи не була клієнтом SkyUp, а позов подали працівники поліції. Пізніше вона написала заяву про відмову від позову.

Згідно з розслідуванням журналістів проєкту «Схеми», позов щодо заборони SkyUp Airlines до Баришівського районного суду повʼязаний із народним депутатом з оточення бізнесмена Ігоря Коломойського Олександром Дубініним (позафракційний). Але бізнесмен такий звʼязок заперечив.