Речниця Зеленського відштовхнула журналіста, коли той хотів поставити запитання Богдану. Каже, що намагалася його зупинити

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Речниця президента Юлія Мендель відштовхнула журналіста «Радіо свободи» Сергія Андрушка, коли той намагався поставити запитання голові Офісу президента Андрію Богдану. Відповідні кадри були показані в новому сюжеті програми «Схеми: корупція в деталях».

Багато журналістів обурилися вчинком Мендель.

«Хто може пояснити, в якій цивілізованій країні світу речниця президента дозволяє собі подібне в момент, коли журналіст хоче поставити запитання першим особам! Це як називається?! Свобода слова?!» — написав у Facebook журналіст Михайло Ткач.

Хто може пояснити в якій цивілізованній країні світу прес-секретарка президента дозволяє собі подібне в момент коли...

Gepostet von Mykhailo Tkach am Donnerstag, 26. September 2019

Журналіст «Голосу Америки» Олександр Яневський написав, що «напади на журналістів неприйнятні».

Напади на журналістів неприйнятні. Особливо якщо ти прес-секретар президента України.

Gepostet von Sasha Yanevskyy am Freitag, 27. September 2019

На ситуацію також відреагував журналіст Крістофер Міллер. Він написав у Twitter, що поки Зеленський дає інтервʼю в Нью-Йорку, «ось як його пресслужба ставиться до журналістів у Києві».

Сама Мендель заявила, що не штовхала Андрушка, а зупинила його.

На кінець першого місяця роботи в Офісі Президента дізналася, що купила Lexus і почепила номери зі своїм прізвищем....

Gepostet von Iuliia Mendel am Freitag, 27. September 2019

«У США «ні» для журналіста означає неможливість підходити до першої особи. Інакше журналіста заарештують. Медіа наполягають, але не кидаються. Тому особистий простір першої особи — це його/її безпека [...]. Можливо, мої прохання дещо не дотягують до високих стандартів. Але й Сергій Андрушко — не найгалантніший джентльмен. На відео видно, що я його не штовхала і не кидалася, а зупиняла. Хочемо цивілізованої поведінки — давайте на цивілізоване «ні» не накидатися на делегацію заради красивої картинки», — написала вона.