«Ні капітуляції». У Києві відбулися акції протесту проти затвердження «формули Штайнмаєра»

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

У Києві відбулися дві акції протесту проти затвердження «формули Штайнмаєра».

Першу акцію під стінами Офісу президента організували активісти правих організацій — партії «Свобода» та «Національного корпусу». Вони наполягають, що за досягнутими в Мінську домовленостями приховується здача українських інтересів. Гасло мітингувальників — «Ні капітуляції».

«Президент підтвердив підписання «формули Штайнмайєра». Це факт. І факт державної зради. Попри його плутані пусті слова на брифінгу», — написав очільник фракції «Свободи» у Київраді Юрій Сиротюк.

Схоже «зелені чоловічки» таки захопили урядовий квартал.Президент підтвердив підписання формули Штанмайєра. Це факт. І...

Gepostet von Yuriy Syrotyuk am Dienstag, 1. Oktober 2019

Інша акція відбулася на Майдані Незалежності. У ній, за різними даними, узяли участь близько 700 людей, зокрема були присутні представники «Європейської солідарності», ветерани війни на Донбасі та волонтери. Її учасники теж вважають затвердження «формули Штайнмаєра» шляхом до капітуляції. Обидві акції відбулися спокійно, про порушення громадського порядку не повідомлялося.

Акція проти підписання формули Штайнмаєра на Майдані

На Майдані відбувається акція проти підписання Україною так званої «формули Штайнмаєра» — Богдан Кутєпов стрімить звідти

Gepostet von hromadske.ua am Dienstag, 1. Oktober 2019