Верховний суд залишив лося у Червоній книзі України

Дата:

Верховний суд України підтримав рішення Шостого апеляційного адміністративного суду, який залишив лося у Червоній книзі. Про це повідомляється у спільноті «Відкриті клітки».

«Щойно закінчилось засідання у Верховному суді. Колегія суддів відмовила у задоволенні касаційної скарги мисливців. Це означає, що лось залишається у Червоній книзі України! Дякуємо всім учасникам справи, колегам, а також Суду, що віднайшов справедливий баланс між інтересами суспільства та мисливських господарств», — йдеться у повідомленні.

Щойно закінчилось засідання у Верховному суді. Колегія суддів відмовила у задоволенні касаційної скарги мисливців. Це...

Gepostet von Відкриті клітки am Mittwoch, 2. Oktober 2019

Суд розглядав справу близько трьох років і у середу відмовив у задоволенні касаційної скарги мисливської фірми «Метос».

У грудні 2017 року Міністерство екології та природних ресурсів своїм наказом внесло лося європейського до Червоної книги України. У листопаді 2018 року Окружний адміністративний суд міста Києва визнав нечинним цей наказ Мінекології. Позивач вважав, що встановлення лімітів добування мисливських тварин є порушенням його прав та інтересів. Варто зазначити, що, починаючи з 2009 року, дослідження популяції лося не проводилися.