Садовий: Літак, що впав під Львовом, не планував сідати в місті

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Транспортний літак Ан-12, який впав під Львовом, не мав сідати у місті, а кінцевою точкою його маршруту був Стамбул. Про це заявив мер Львова Андрій Садовий, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

«Фактично, важко зрозуміти, чому це сталося, тому що він не мав сідати у Львові. Він не мав дозаправлятись у Львові. Він запросив екстрену можливість дозаправитися і просто не дотягнув до злітно-посадкової смуги кілька кілометрів. Тут поблизу житлові будинки, тож якби він впав туди — була би катастрофа», — прокоментував інцидент Садовий.

Як виявилося, літак летів із Віго (Іспанія) до Стамбула (Туреччина) та хотів приземлитись у львівському аеропорту на дозаправку.

«Кабіна повністю зрізана, все порозкидувано. Вантаж, який був у літаку, задавив людей, які там перебували. Тому шансів ще когось знайти… Це дуже складно. Кажуть про восьмох членів екіпажу. Трьох фактично врятували. Щодо інших поки ніякої позитивної інформації немає. Але багато фрагментів тіл розкидано біля самого літака», — додав мер міста.