Митрополит Епіфаній отримав у США нагороду за захист прав людини

Автор:
Анна Воробйова
Дата:

Митрополит Епіфаній отримав у Нью-Йорку нагороду Athenagoras за захист прав людини. Про це митрополит написав на своїй сторінці у Facebook.

«Для мене велика честь прийняти нагороду, яка носить ім’я Патріарха Афінагора — видатного церковного і суспільного діяча ХХ століття, який був справжнім служителем єдності та канонічного порядку Вселенського Православ’я», — сказав митрополит Епіфаній.

З почуттям щирої вдячності прийняв сьогодні в Нью-Йорку Athenagoras Human Rights Award. Прийняв її не як нагороду для...

Gepostet von Митрополит Епіфаній am Samstag, 19. Oktober 2019

Митрополит додав, що сподівається, що настане день, коли всі без винятку помісні церкви дослухаються до канонічного рішення Вселенського патріархату і визнають помісну Православну церкву України рівноправною церквою-сестрою.

Премія Athenagoras Human Rights Award була заснована у 1986 році Національною радою Ордена апостола святого Андрія та архонтів Вселенського патріархату в США. Її лауреати визначаються комітетом з числа духовенства і мирян. Премію вручають особі або організації, які послідовно своїми діями захищають права людини та релігійні свободи на національному та міжнародному рівнях.