В Індії презентували найдорожчі на планеті шоколадні цукерки. Їхні інгредієнти збирали по всьому світу

Автор:
Тая Решетнікова
Дата:

Fabelle Exquisite Chocolates

Індійський виробник елітного шоколаду Fabelle представив найдорожчі шоколадні цукерки, які потрапили до Книги рекордів Гіннеса. Про це повідомляє Mumbai News Network.

Покупцеві вони обійдуться трохи дорожче $6 тисяч за кілограм (150 тис. грн). Творцем цукерок є відомий шоколатʼє Філіп Контічіні. Ласощі виготовлені з какао-бобів, вирощених у Блакитних горах Ямайки, ванілі з острова Таїті, бельгійського білого шоколаду та лісових горіхів, зібраних в італійському регіоні Пʼємонт.

Fabelle Exquisite Chocolates

Найдорожчі цукерки отримали назву Fabelle Trinity — Truffles Extraordinaire і символізують цикл людського життя. У наборі буде 15 цукерок, він продаватиметься в деревʼяній коробці ручної роботи, яка коштуватиме $1 400 (майже 40 тис. грн).

  • В Японії жінки виступили проти традиції, згідно з якою вони роздають шоколадні цукерки колегам-чоловікам у День святого Валентина, тому що дарування найчастіше виявляється примусовим.
  • Влада Солсбері розкритикувала ідею російського пропагандистського телеканалу RT, який надсилає шоколадну модель міського собору як новорічний подарунок.