У Запоріжжі напали на ромську активістку Анжеліку Бєлову, вона опинилася в реанімації

Автор:
Тая Решетнікова
Дата:

У Запоріжжі напали на ромську активістку за права національних меншин Анжеліку Бєлову. У результаті нападу дівчина опинилася в реанімації з ушкодженнями печінки та ділянки в районі серця, повідомив у Facebook президент Асоціації національних меншин Запоріжжя Ауфаль Хамдані.

«Тільки що в Космічному мікрорайоні Запоріжжя, на вулиці Європейській напали на відому активістку Анжеліку Бєлову. Дівчина є керівником громадської організації «Запорізький ромський центр «Лачо Дром» і дружиною запорізького громадського діяча, лідера організації «Антикорупційний рух Запоріжжя» Костянтина Бєлова», — написав Хамдані.

Только что в Космическом микрорайоне Запорожья, на улице Европейской напали на известную активистку Анжелику Белову....

Gepostet von Naoufal Hamdani am Donnerstag, 24. Oktober 2019

Його слова підтвердило «Ромське радіо Chiriklo», закликавши правоохоронні органи міста розслідувати напад на активістку, а мешканців Запоріжжя — допомогти в розшуку нападника.

МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!У Запоріжжі здійснено напад на відому ромську активістку Анжеліку Бєлову Anzhelika Bielova...

Gepostet von Ромське радіо Chiriklo am Donnerstag, 24. Oktober 2019

Радіо зазначає, що невідомий чоловік переслідував дівчину з магазину, простежив за нею, коли вона прямувала додому й, наздогнавши в підʼїзді будинку, двічі вдарив ножем — у серце та печінку.

«Ліку прооперували, вона стабільна», — додали представники радіо.

  • Після нападу на табір ромів, який стався 21 квітня 2018 року на Лисій горі в Києві, українська влада досі не зʼясувала особи всіх нападників і не притягла їх до відповідальності.
  • Пʼятий апеляційний адміністративний суд Одеси визнав протиправними бездіяльність поліції під час виселення ромів з Лощинівки в Одеській області в 2016 році та підтримку лощинівським сільським головою Віктором Паскаловим рішення про їхнє виселення.