Рідні екснардепа Микитася внесли за нього заставу у 80 млн грн

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Рідні екснардепа Максима Микитася внесли за нього заставу 80 млн грн. Він сьогодні повинен вийти з СІЗО.

Про це theБабелю повідомив його адвокат Павло Козлов.

Микитась, якого підозрюють у розкраданні 81 млн грн на будівництві квартир для Національної гвардії, повинен здати паспорти, також на нього надінуть електронний браслет.

Про що йдеться?

У 2000-х Головне управління внутрішніх військ МВС України (у подальшому реорганізоване в ГУ Нацгвардії) і компанія-забудовник уклали угоду, за якою на території колишньої військової частини мали збудувати житловий комплекс із вбудованими паркінгами та нежитловими приміщеннями. В обмін на земельну ділянку площею близько 1 га в центрі Києва Нацгвардія мала отримати у житловому комплексі 50 квартир та 30 паркомісць.

Проте згодом, у 2016—2017 роках, сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилася від цих квартир і паркомісць на Печерську в обмін на 65 квартир у будинку, який та сама компанія-забудовник зводила на околиці Києва (біля станції метро «Червоний Хутір»). Вартість цих квартир, як встановила проведена у межах досудового розслідування експертиза, на 81 млн грн менша за ту, в яку оцінили квартири, що мала отримати Нацгвардія на старті домовленостей.