Апеляційний суд підтвердив поновлення на посаді експрокурора Генпрокуратури Суса

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Шостий апеляційний адміністративний суд поновив на посаді колишнього заступника начальника департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Дмитра Суса. Про це він повідомив у Facebook.

Сус додав до повідомлення фотокопію рішення суду. Згідно з ним, судді 30 жовтня вирішили відхилити скаргу Генеральної прокуратури на рішення Окружного адміністративного суду від 1 серпня, яким Суса було поновлено на посаді.

«Принагідно повідомляю бухгалтерію ГПУ, що дані моєї банківської картки не змінились, тож чекаю СМС від банку...» — написав Сус.

Принагідно повідомляю бухгалтерію ГПУ, що дані моєї банківської картки не змінились, тож чекаю СМС від банку...

Gepostet von Дмитро Сус am Mittwoch, 30. Oktober 2019

Справа Суса

Скандал навколо Суса виник у 2016 році, коли журналісти виявили у ньго незадекларований автомобіль преміумкласу Audi Q7. Пізніше виявилось, що цей автомобіль Сус оформив на свою бабусю. У листопаді того ж року генпрокурор Юрій Луценко виніс дисциплінарну догану підлеглому через цей автомобіль і задовольнив заяву Суса «про дострокове припинення його повноважень на адміністративній посаді за власним бажанням».

25 липня 2017 року детективи НАБУ затримали Суса в аеропорту «Бориспіль». Експрацівника ГПУ затримали за підозрою у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 3, 4, 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) і ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу.