Столичний метрополітен закрив станції «Хрещатик», «Театральна» та «Арсенальна»

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Столичний метрополітен закрив станції «Хрещатик» та «Театральна» та пересадки на них на вхід та вихід. Про це повідомляють на сторінці київської підземки у Facebook.

«Станції «Театральна», «Хрещатик» + пересадки зачинено на вхід та вихід. Надійшов анонімний дзвінок про мінування!» — повідомляє метрополітен.

У підприємстві додали, що інформацію про відкриття станцій опублікують одразу після завершення перевірки.

Увага!Станції «Театральна», «Хрещатик» + пересадки зачинено на вхід та вихід. Надійшов анонімний дзвінок про мінування!Інформація про відкриття станцій буде опублікована одразу після завершення перевірки.

Gepostet von КП "Київський метрополітен" am Freitag, 1. November 2019

Крім того, метрополітен закрив на вхід станцію «Арсенальна». «Усі ескалатори працюють на підйом у звʼязку зі збільшенням пасажиропотоку. Механізм застосовують з міркувань безпеки для уникнення тисняви та травмувань на платформі», — зазначили у метрополітені. На вихід станція працює у звичайному режимі.

Увага!Станція «Арсенальна» закрита на ВХІД.Усі ескалатори працюють на ПІДЙОМ у зв‘язку зі збільшенням пасажиропотоку....

Gepostet von КП "Київський метрополітен" am Freitag, 1. November 2019
  • На початку вересня повідомляли, що п’яний киянин «замінував» метро, бо забракло грошей на жетон. Чоловік перебував у стані спʼяніння і спостерігав за діями представників екстрених служб, які прибули на виклик про замінування. Тепер йому загрожує до 6 років ув’язнення.
  • У столичному метрополітені введуть нові правила. Згідно з нововведеннями, неохайно вдягнених пасажирів не пускатимуть у метро. Під цей опис підпадають ті, хто буде намагатися пройти через турнікети оголеними або з оголеним торсом, у спідній білизні, без взуття, у брудному одязі та в одязі з явно вираженим специфічним і неприємним запахом.