Військові показали ракетні стрільби, через які перекривали повітряний та морський простір

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Повітряне командування військ «Схід» відзвітувало про ракетні стрільби у Херсонській області, які проходили на полігоні «Ягорлик», і опублікувало відео з навчань.

Надійно «тримають» небо УкраїниНа полігоні «Ягорлик» у Херсонській області успішно завершилися чергові комплексні...

Gepostet von Повітряне командування "Схід" am Sonntag, 3. November 2019
Боронити небо вчаться на землі

Під час протиповітряного бою у новому районі в ході тактичного навчання у складі зведеного зенітного ракетного полку на державному випробувальному полігоні «Ягорлик» бойові обслуги Харківського зенітного ракетного полку повітряного командування «Схід» виконали бойові стрільби з зенітних ракетних комплексів С-300ПТ.Разом з ними бойові пуски ракет здійснила чергова бойова обслуга за викликом з Нікопольського зенітного ракетного полку, яка сьогодні виконує бойові завдання в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Були здійснені стрільби як по повітряних, так і наземних цілях. Усі – вражено. Роль повітряних цілей виконували безпілотні літальні апарати типу ВР-3 «Рейс».Особовий склад добре справився із поставленими завданнями, а злагодженість дій, майстерність і натренованість, стали черговим підтвердженням професійної майстерності кожного військовослужбовця.

Gepostet von Повітряне командування "Схід" am Sonntag, 3. November 2019

У навчаннях брали участь новоутворений підрозділ Харківського зенітного ракетного полку, а також зенітники з Нікополя, які виконують завдання на Донбасі. До стрільб були залучені також літаки Військово-повітряних сил.

Пуски по умовних наземних і повітряних цілях проводили зенітні комплекси «Бук» М1, ракетні комплекси С-300ПТ, С-300ПС і С-300В1, а також комплекси С-125-2Д1, які проходили випробування.

У штабі зазначили, що всі підрозділи відмінно впоралися з поставленим завданням і готові надійно захищати українське небо. За час стрільб нештатних ситуацій не було.