Ірина Луценко написала заяву про припинення повноважень депутата за станом здоровʼя

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Ірина Луценко написала заяву про припинення повноважень депутата за станом здоровʼя.

Про це вона повідомила у Facebook.

Шановні друзі!Повідомляю, що подала Заяву про дострокове припинення депутатських повноважень. Стан здоров‘я не дає...

Gepostet von Ірина Луценко am Montag, 4. November 2019

«Подала заяву про дострокове припинення депутатських повноважень. Стан здоровʼя не дає мені можливості працювати на повну силу, а відлежуватись за спинами команди не звикла [...]. Вдячна своїм колегам і однодумцям за підтримку і співпрацю. Залишаюсь членом команди партії «Європейська солідарність», — написала вона.

Луценко також відзвітувала за виконану роботу у Верховній Раді. Вона зазначила, що працювала над законопроєктами про криміналізацію домашнього насильства, про аліменти, про заборону доступу до виборів спостерігачів з Росії, а також про визнання кримінальним злочином незаконний перетин державного кордону України.

Її чоловік і колишній генпрокурора Юрій Луценко повідомив, що повернувся до Києва з Лондона.

Так, моя дружина Ірина написала заяву про складення депутатських повноважень.Вона перенесла серйозну проблему з серцем....

Gepostet von Юрій Луценко am Montag, 4. November 2019

«Вона перенесла серйозну проблему з серцем. Такий діагноз не дозволяє працювати на виборців на повну віддачу, як вона це робила і в опозиції, і при владі. Ні, це ніяк не повʼязано з «версіями» переповнених жовчю псевдоекспертів. Хоча б тому, що я вже 10 днів як закінчив курс і повернувся в Київ», — написав Луценко і додав, що він та його сімʼя не планують залишати Україну.