Ляшка викликають до прокуратури через бійку з нардепом Андрієм Герусом

Автор:
Ольга Березюк
Дата:

Главу «Радикальної партії» Олега Ляшка викликають до Бориспільської прокуратури у справі про бійку з народним депутатом від «Слуги народу» Андрієм Герусом. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні отримав повідомлення з Бориспільської прокуратури. Мене викликають на 18 листопада для вручення підозри у справі зрадника Геруса. Обовʼязково прийду, хоча справа сфальсифікована за особистою командою генпрокурора Рябошапки бориспільському райпрокурору», — повідомив він.

Ляшко переконаний, що влада фальсифікує проти нього та його команди кримінальні справи, щоб залякати.

Що за бійка?

6 листопада Герус побився з лідером Радикальної партії Олегом Ляшком. Приводом для конфлікту став дозвіл купувати електроенергію у країн, які не входять до Європейського енергетичного співтовариства. Автор ініціативи — голова енергокомітету Ради Андрій Герус. За його словами, змінами планувалося дозволити імпорт з Білорусі, щоб збільшити конкуренцію на ринку. Однак разом з імпортом білоруської електроенергії вона почала надходити і з Росії.

Сам Герус на сторінці в Facebook назвав Ляшка «захисником бізнесу Ахметова». «Забутий усіма Ляшко мене чекав в аеропорту «Бориспіль», щоб влаштувати шоу-провокацію. Знижена на 15% ціна електроенергії і повна готовність до зими ніяк не влаштовує «немонополістів», і вони вдаються до все більш витончених способів як вести свій бізнес», — написав він.