Зʼявився постер вітчизняної комедії про війну на Донбасі «Наші котики»

Автор:
Ольга Березюк
Дата:

Новий постер неполіткоректної української комедії «Наші котики» за два місяці до премʼєри зʼявився на Facebook-сторінці фільму.

Події у комедійній стрічці розгортаються у 2014 році. У центрі сюжету — початок гарячої фази гібридної війни Росії проти України. Четверо чоловіків, які працюють у різних галузях, йдуть добровольцями на фронт. Серед них — актор, інженер, футбольний тренер і продавець квітів. Вирішуючи боротися за свою державу, сміливці й не підозрювали, що саме вони відіграють ключову роль у війні.

Facebook / Lethal Kittens / Наші Котики

Головні ролі у фільмі «Наші котики» зіграли Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хомʼяк, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко, Роман Халаїмов, Володимир Бєляєв, Євгенія Муц, Алла Соколова, Михайло Єфремов.

НАШІ КОТИКИ трейлер#2

Неполіткоректний комедійний екшн вривається на великі екрани! 2014-ий, розпал гібридної війни Росії проти України. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на Схід. На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, та й на місцевості майже не орієнтується. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор — вибухова суміш для «теплої зустрічі»!З 30 січня дивіться фільм на великих екранах країни!#ЗаПідтримкиУКФ #BABYLON13 #НашіКотики #LethalKittensMovie #Bedlam #DirectoryFilms #Banesto #Ukraine MullenLowe Adventa

Gepostet von Lethal Kittens / Наші Котики am Donnerstag, 21. November 2019

Сценаристом і режисером-постановником виступив Володимир Тихий, а в крісла продюсерів сіли Марко та Уляна Супрун, Ігор Савиченко та Степан Бандера.

Премʼєра комедійного фільму «Наші котики» запланована на 30 січня 2020 року.