Святково вбрані малюки-засновники Києва та майже готова ялинка. Кличко показав підготовку міста до новорічних свят

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Мер Києва Віталій Кличко опублікував у Facebook відео про підготовку столиці до новорічних та різдвяних свят.

«Головну ялинку країни традиційно встановили на Софійській площі. На неї вже повісили гірлянди і закінчують прикрашати. Також на площі скоро з’являться «Чотири королівства» з казки про Лускунчика. Святкове українське містечко активно зводять на Контрактовій площі. Новорічні ярмарки розпочнуться з 14 грудня. А 19-го грудня, в день святого Миколая, о 19:00 ми урочисто запалимо вогні на головній красуні-ялинці», — зазначив мер.

Загалом на новорічні свята відбудуться шість концертних програм на Софійській та Контрактовій площах. «Приготувалися вже до свят і бронзові малюки-засновники міста — Кий, Щек, Хорив і Либідь. Автор скульптурної композиції на Поштовій площі Володимир Журавель традиційно вбрав малюків у святковий одяг. Словом, помічайте позитив і красу навколо, згадайте, як це було в дитинстві!» — написав Кличко.

Друзі! Київ готується до зустрічі Нового року та створює святкову атмосферу в місті!Головну ялинку країни традиційно встановили на Софійській площі. На неї вже повісили гірлянди і закінчують прикрашати. Також на площі скоро з’являться «Чотири королівства» з казки про Лускунчика.Святкове українське містечко активно зводять на Контрактовій площі.Новорічні ярмарки розпочнуться з 14 грудня. А 19-го грудня, в день святого Миколая, о 19:00 ми урочисто запалимо вогні на головній красуні-ялинці.Загалом на новорічні свята запланували шість концертних програм на Софійській та Контрактовій площах.Приготувалися вже до свят і бронзові малюки-засновники міста - Кий, Щек, Хорив і Либідь. Автор скульптурної композиції на Поштовій площі Володимир Журавель традиційно вбрав малюків у святковий одяг.Словом, помічайте позитив і красу навколо, згадайте, як це було в дитинстві!☺️

Gepostet von Віталій Кличко am Freitag, 13. Dezember 2019