Ryanair змінив структуру тарифів і дозволив робити передзамовлення на їжу

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Ірландський лоукост Ryanair змінив структуру тарифів, увів можливість попереднього замовлення харчування на свої рейси і змінив максимальний збір за пріоритетну посадку. Про це повідомляє портал avianews.

Нововведення стосується як безпосередньо рейсів ірландського бюджетника, як і перельотів, які виконуються дочірніми структурами — польським Buzz і австрійським Laudamotion.

У випадку з найдешевшим тарифом Standard змінилась тільки назва на Value. Він як і раніше передбачає провезення тільки маленької ручної поклажі з габаритами до 40х25х20 см.

Тариф Plus, який раніше включав пріоритетну посадку з можливістю провезення двох місць ручної поклажі, безкоштовний вибір стандартного місця і перевезення 20 кг багажу, тепер називається Regular і не включає багаж.

Тариф Flexi Plus перейменували на Plus. Раніше тариф передбачав пріоритетну посадку з можливістю провезення двох місць ручної поклажі, безкоштовний вибір будь-якого місця, швидке проходження контролю в аеропорту по fast track, безкоштовну реєстрацію в аеропорту і можливість змінювати дату вильоту. Тепер тариф Plus включає провезення тільки маленької ручної поклажі, безкоштовний вибір стандартного місця, 20 кг багажу і безкоштовну реєстрацію в аеропорту.

Старі тарифи Ryanair.

avianews

Нові тарифи Ryanair.

avianews

Скорочення послуг відобразилося на вартості квитків за тарифами Regular і Plus — тепер їх ціна не надто відрізняється від цін за найдешевшим тарифом.

Одночасно з цим Ryanair додав можливість попереднього замовлення харчування, проте асортимент обмежений кавою, чаєм, водою і снеками.

Щодо збору за пріоритетну посадку — його діапазон було змінено з 6—12 євро на 6—14 євро.