Крістіна Квін стане тимчасово повіреною у справах США в Україні замість Тейлора

Перегляди:
1120
Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Крістіна Квін стане тимчасово повіреною у справах США в Україні замість Вільяма Тейлора. Про це Тейлор розповів під час спілкування у посольстві.

Спілкування з Вільямом Тейлором

🇺🇦 Друзі, якщо ви хочете запитати Тимчасового повіреного у справах США Вільяма Тейлора щось про #ПартнерствоУкраїнаСША, або ж про його яскраві враження чи улюблені страви в Україні, зовсім скоро вам випаде така нагода. 23 грудня з 13:00 до 14:00 пан Вільям Тейлор відповідатиме на ВАШІ запитання! Ставити їх ви можете вже зараз у коментарях під цією публікацією. Натискайте на дзвіночок, щоб отримати сповіщення і не пропустити цю пряму трансляцію у понеділок! Спілкування буде проводитись англійською мовою з перекладом на українську.🇺🇸 Attention Ukrainian friends! Do you have a question for CDA Taylor about #USUkrainePartnership? Or maybe you want to know about his favorite experiences and foods in Ukraine? CDA Taylor will join us live on Facebook on Monday, December 23 from 1-2 pm to answer some of YOUR questions! Please share your questions in the comments below, and tune in Monday! There will be interpretation from English to Ukrainian during the live chat.

Gepostet von U.S. Embassy Kyiv Ukraine am Montag, 23. Dezember 2019

Заступниця глави Місії США в Україні Крістіна Квін буде тимчасовою повіреною у справах США. Вона пробуде на цій посаді протягом кількох місяців, поки кандидатуру нового посла не подадуть на розгляд до Сенату.

Зазначимо, що Крістіна Квін — американський дипломат, вона була тимчасовою повіреною у справах США в Україні з 28 травня 2019 до 18 червня 2019 року.

  • 6 травня 2019 року стало відомо, що посол США в Україні Марі Йованович завершує роботу. Вона терміново відбула до Вашингтона для консультацій.
  • За даними американських ЗМІ, Трамп відкликав Йованович після скарг на неї свого адвоката Рудольфа Джуліані. Він звинувачував експосла в підриві авторитету Трампа за кордоном.
  • Йованович свідчила Конгресу в розслідуванні щодо можливого імпічменту президента США Дональда Трампа.