МАУ скасовує частину рейсів до Італії, Ізраїлю та інших країн через коронавірус

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Авіакомпанія МАУ скасовує частину внутрішніх, а також міжнародних рейсів до 16 країн світу у звʼязку з коронавірусом. Як повідомляє пресслужба авіаперевізника, такі заходи вживають через рішення урядів багатьох держав щодо недопущення поширення вірусу COVID-19.

До уваги пасажирів: зміни в розкладі!У зв’язку із рекомендаціями урядів багатьох країн щодо уникнення масових заходів,...

Gepostet von Fly UIA am Dienstag, 10. März 2020

Напередодні МАУ повідомила про скасування деяких рейсів до Італії, Швейцарії, Греції, Німеччини, Ізраїлю, Іспанії, Великої Британії, Литви, Азербайджану, Туреччини, Польщі, Угорщини, Австрії, Чехії, Фінляндії та Данії, а також частини внутрішніх рейсів у межах України.

В авіакомпанії уточнили, про які саме рейси йдеться, і зазначили, що їх скасують з 12 березня до середини квітня.

«Пасажири зможуть покинути територію Італії на регулярних рейсах МАУ з Риму та Мілану, які виконуватимуться з метою повернути українців на батьківщину — переважно на вивезення. Мандрівникам, яким буде необхідно переїхати з Венеції до Риму або іншого міста для вильоту в Україну, необхідно завантажити та заповнити спеціальну декларацію», — повідомив перевізник.

На період з 12 березня до 8 квітня скасовані рейси з Одеси в Тель-Авів (крім 18 і 25 березня), а також з Дніпра до Тель-Авіва. Рейси Харків — Тель-Авів скасують з 15 березня до 8 квітня. Рейси Київ — Тель-Авів будуть виконуватися двічі на день. До 22 травня будуть припинені рейси Київ — Ізмір (до 22 травня). Пасажирам запропонують варіанти з пересадкою в Стамбулі. Рейси Одеса — Стамбул не будуть виконуватися до 1 квітня через низький попит. Польоти між Києвом і Лондоном з 13 березня по 7 квітня будуть виконуватися по одному рейсу на день.

Щодо внутрішніх рейсів, до 8 квітня скасують польоти між Києвом і Херсоном, Чернівцями, Івано-Франківськом, Львовом, Запоріжжям.

Крім того, МАУ впроваджує процедуру повної дезінфекції усіх літаків, які прибувають з Італії, до зниження епідеміологічного рівня.

Авіакомпанія рекомендує пасажирам перевіряти статус рейсів за кілька днів до вильоту на сайті або зателефонувати в сервісний центр. В окремих випадках пасажирам буде запропоновано альтернативний варіант перельоту.

  • Спалах інфекції COVID-19, яку спричиняє вірус SARS-CoV-2, розпочався наприкінці 2019 року в китайському місті Ухань. Згодом коронавірус почав стрімко поширюватися країнами Азії, до кінця січня він дійшов до США та Євросоюзу. Окрім КНР, основні осередки спалаху наразі в Італії, Ірані, Південній Кореї, Франції, Іспанії, Німеччині та США. Загалом у світі заражені 119 132 особи, з яких 65 765 одужали. Зафіксовано 4 284 смерті.
  • В Україні перший випадок коронавірусу зафіксували 3 березня. Його виявили в Чернівцях у чоловіка, який раніше відвідував Італію. Чернівецька обласна адміністрація повідомляла про госпіталізацію ще двох людей з підозрою на коронавірус. Їх доставили у лікарні 7 та 9 березня.
  • 10 березня Міністерство закордонних справ створило оперативний штаб для координації роботи відомств, органів влади та міжнародних організацій з метою захисту українців закордоном та інформування про поширення COVID-19 у світі.