Шуляк подала у відставку з посади представника Кабміну в Раді. Замість неї призначили її однопартійця

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:

Представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Олена Шуляк («Слуга народу») подала у відставку, замість неї на цю посаду призначили її однопартійця Василя Мокана. Про це повідомили у пресслужбі партії «Слуга народу» в Telegram.

«Я залишаю посаду представника Кабміну у Верховній Раді. Протягом останніх місяців я тісно співпрацювала з урядом Гончарука і чесно підтримувала їхні ініціативи, бо знаю: в них велике майбутнє. Боротьба з корупцією, діджиталізація, велика приватизація, велике будівництво тощо — програми, які назавжди асоціюватимуться з урядом Гончарука, бо скоро принесуть Україні багато позитиву», — написала Шуляк на своїй сторінці у Facebook.

Вона уточнила, що в новому уряді їй важко «переключитися на новий лад, інші урядові програми та ідеї».

«І справа не в тому, що новий Кабмін гірший, ніж минулий. Новому уряду треба комунікаційник, який швидко і якісно вникне у хід всіх справ. З попереднім складом мені вдалося це зробити, адже з Олексієм ми працювали разом задовго до його призначення».

Я залишаю посаду представника Кабміну у Верховній раді. Протягом останніх місяців я тісно співпрацювала з урядом...

Gepostet von Olena Shuliak am Mittwoch, 11. März 2020

Замість Шуляк Кабмін призначив народного депутата Василя Мокана. «​​Кабінет міністрів у Верховній Раді тепер представлятиме народний депутат від фракції «Слуга Народу» — Василь Мокан. Він відповідатиме за комунікацію між урядом і парламентом», — написали у пресслужбі партії.

  • Кабінет міністрів призначив Олену Шуляк представником уряду в парламенті у листопаді 2019 року.