У Києві напали на головного лікаря Національного інституту раку Безносенка

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

У Києві ввечері 11 березня невідомі напали на головного лікаря Національного інституту раку Андрія Безносенка. Про це він повідомив у Facebook.

Вечір середи 11 березня видався не добрий.Біля 22 години на мене скоєно напад під під’їздом дому двома молодчиками.Не...

Gepostet von Андрій Безносенко am Donnerstag, 12. März 2020

«Біля 22 години на мене скоєно напад під під’їздом дому двома молодчиками. Не думав, що в 21 столітті в столиці європейської держави під камерою спостереження можуть так просто напасти на лікаря, але розумію, що деяким реально припікає», — написав Безносенко.

На опублікованому ним відеозаписі з камери спостереження видно, як двоє чоловіків чекають на нього біля підʼїзду, а згодом один з них бризкає в обличчя Безносенка з газового балончика. Лікар намагається втекти, але нападники наздоганяють його.

Головний лікар вважає, що напад може бути повʼязаний з конфліктом в Інституті раку. Через травми голови і подряпини на руках він змушений відкласти проведення операцій.

  • У вересні 2019 року в Інституті раку розгорівся корупційний скандал. Журналістка Яніна Соколова, яка лікувалася від раку в НІР, звинуватила директора установи Олену Колеснік в корупції та війні проти Безносенка. Пізніше посадових осіб НІР звинуватили в порушенні правил державних закупівель. МОЗ призначив аудит. Перевірка тривала тиждень.