Samsung запустив послугу безкоштовної дезінфекції смартфонів. Вона доступна в Україні

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Компанія Samsung запустила послугу Galaxy Sanitizing, за допомогою якої можна безкоштовно продезінфікувати смартфони цієї марки. Про це повідомляє Sammobile.

Наразі послуга доступна у низці країн, зокрема в Україні, Росії, Чилі, Польщі, Перу, Данії, Кореї, Фінляндії, Хорватії, Норвегії, Аргентині, Вʼєтнамі, Іспанії, Японії, Малайзії, Пакистані та Новій Зеландії. Звернутися за нею можна в сервісні центри і фірмові магазини марки.

Сервіс Galaxy Sanitizing оброблятиме гаджети ультрафіолетом. Послуга дає змогу знезаражувати техніку, не пошкоджуючи дисплей і покриття часточками мийних засобів або агресивними хімічними речовинами.

Окрім смартфонів, продезінфікувати можна годинник Galaxy Watch і навушники Galaxy Buds.

  • Спалах інфекції COVID-19, яку спричиняє вірус SARS-CoV-2, розпочався наприкінці 2019 року в китайському місті Ухань. Згодом коронавірус почав стрімко поширюватися країнами Азії і до кінця січня дійшов до США та Євросоюзу. Окрім КНР, основні осередки спалаху наразі в Італії, Ірані, Південній Кореї, Франції, Іспанії, Німеччині та США. Загалом у світі заражені понад 128 тисяч людей, з яких понад 68 тисяч вже одужали. Зафіксованих смертей — понад 4,7 тисячі.
  • 11 березня Всесвітня організація охорони здоровʼя оголосила пандемію коронавірусу COVID-19, а в Україні запровадили тритижневий карантин.
  • В Україні наразі у трьох людей підтвердили зараження коронавірусом.