Суд заарештував другого підозрюваного у викраденні активістів Євромайдану Вербицького та Луценка

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Суд заарештував ще одного підозрюваного у викраденні активістів Євромайдану Юрія Вербицького та Ігоря Луценка. Про це потерпілий екснардеп Луценко написав у своєму Facebook.

Суд щойно дав 60 діб арешту Новотному Івану Ярославичу за підозрою у викраденні Юрія Вербицького та мене під час подій...

Gepostet von Igor Lutsenko am Freitag, 13. März 2020

«Суд тільки що дав 60 діб арешту Новотному Івану Ярославовичу за підозрою у викраденні Юрія Вербицького і мене під час подій Майдану», — написав він, додавши, що це вже другий затриманий за останній тиждень.

Справа про викрадення Вербицького та Луценка

У січні 2014 року Ігоря Луценка та Юрія Вербицького викрали з території Олександрівської лікарні в Києві та вивезли за місто. Після тортур їх залишили в лісі під Києвом. Вербицький від отриманих травм помер.

Заарештованого у цій справі Олександра Волкова слідство вважає організатором викрадення, а також людиною, яка повʼязана з імовірним замовником викрадення — Олексієм Чеботарьовим.

Усі злочини, скоєні під час Революції гідності, умовно обʼєднані в одну велику «Справу Майдану». У ній розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників і 13 силовиків).