Результати першого тесту на коронавірус у президента Бразилії виявилися позитивними

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Patricia Monteiro / Bloomberg via Getty Images

Результат першого тесту на коронавірус у президента Бразилії Жаїра Болсонару виявився позитивним. Про це повідомляє Jornal O Dia.

Тест на коронавірус Болсонару здав у четвер, 12 березня. Результати другого тесту, який має підтвердити або спростувати результат попереднього тесту, очікуються ввечері 13 березня.

Якщо підтвердиться інфікування Болсонару, то він стане першим президентом у світі, якому діагностували коронавірус.

Раніше повідомлялось, що у керівника спеціального секретаріату з комунікацій адміністрації президента Бразилії Фабіо Вайнгартена підтвердився коронавірус. Напередодні він зустрічався із президентом США Дональдом Трампом. Чиновник супроводжував президента Жаїра Болсонару під час візиту до Сполучених Штатів.

Візит Болсонару до США відбувся 8 березня.

  • Голлівудський актор Том Генкс і його дружина Ріта Вілсон заразилися в Австралії китайським коронавірусом COVID-19.
  • Спалах інфекції COVID-19, яку спричиняє вірус SARS-CoV-2, розпочався наприкінці 2019 року в китайському місті Ухань. Згодом коронавірус почав стрімко поширюватися країнами Азії і до кінця січня дійшов до США та Євросоюзу. Окрім КНР, основні осередки спалаху наразі в Італії, Ірані, Південній Кореї, Франції, Іспанії, Німеччині та США. Загалом у світі заражені понад 128 тисяч людей, з яких понад 68 тисяч вже одужали. Зафіксованих смертей — понад 4,7 тисячі.
  • В Україні зараження коронавірусом підтвердили в трьох осіб. 13 березня від коронавірусу померла 71-річна жінка з Житомирської області.