До Києва прибув літак з евакуйованими з Італії українцями. МОЗ заявив про відсутність у них коронавірусу

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

До України прибув літак зі 123 українцями, яких через поширення коронавірусу COVID-2019 евакуювали з Італії. Про це повідомляється на сторінці Офісу президента у Facebook.

Літак авіакомпанії SkyUp прибув до аеропорту «Бориспіль» у неділю пізно ввечері. Зазначається, що до Києва повернулися пасажири двох автобусів, які раніше застрягли на італійсько-словенському кордоні, а також ті, хто бажав виїхати з Італії.

Перед посадкою в літак в Італії всі пасажири пройшли медогляд. На борту літака перебували лікарі українського Центру медицини катастроф, які мали експрес-тести для діагностики на наявність коронавірусу та безконтактні термометри.

В Офісі президента зазначили, що всі евакуйовані підписали згоду на добровільну самоізоляцію в домашніх умовах протягом 14 днів після повернення в Україну. За порушення домашнього карантину передбачена відповідальність. На самоізоляцію відправлять людей без симптомів гострих вірусних захворювань і з негативним результатом тесту на COVID-19.

У Міжнародний аеропорт «Бориспіль» прибув літак зі 123 українцями на борту, які раніше не змогли повернутися в Україну з...

Gepostet von Офіс Президента України am Sonntag, 15. März 2020

Пізніше Міністерство охорони здоровʼя заявило про відсутність інфікованих коронавірусом серед евакуйованих українців.

Там додали, що італійські медики оглянули пасажирів перед посадкою в літак. Під час посадки на борт українські медики теж заміряли евакуйованим температуру, у всіх пасажирів вона була в нормі.

Після прибуття літака в Україну в аеропорту «Бориспіль» лікарі-епідеміологи зробили евакуйованим швидкий тест на COVID-19, який показав негативні результати.

МОЗ повідомляє: в евакуйованих з Італії пасажирів не виявлено коронавірусуВ аеропорту «Бориспіль» провели експрес-тест...

Gepostet von Міністерство охорони здоров'я України am Sonntag, 15. März 2020