Поліція затримала колишнього главу МЗС Кожару за підозрою у вбивстві бізнесмена Старицького

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Поліція затримала колишнього міністра закордонних справ в уряді Миколи Азарова Леоніда Кожару за підозрою у вбивстві бізнесмена, колишнього директора телеканалу «Інтер» Сергія Старицького.

Про це повідомив заступник глави МВС Антон Геращенко.

Колишній міністр закордонних справ України Леонід Кожара тільки що затриманий співробітниками поліції за підозрою в...

Gepostet von Антон Геращенко am Mittwoch, 25. März 2020

Зараз Кожару доставляють в суд, де йому оберуть запобіжний захід.

«У ніч на 22 лютого в будинку Леоніда Кожари був виявлений труп громадянина Старицького з вогнепальним пораненням, скоєним із нагородної зброї власника будинку. Кожара та його дружина спочатку і досі стверджують, що Сергій Старицький покінчив життя самогубством», — написав Геращенко.

Слідство дійшло висновку, що бізнесмен не міг сам себе застрелити.

Юридична компанія «Міллер», яка представляє сторону потерпілих, зазначила що ексміністру повідомили про підозру за ч. 1 ст. 115 КК (умисне вбивство). У слідства є 72 години, щоб обрати йому запобіжний захід.

По справі вбивства Сергія Старицького через тридцять три дні повідомлено про підозру. Щойно Л. Кожару було зупинено на...

Gepostet von Міллер, юридична компанія am Mittwoch, 25. März 2020

«Враховуючи тяжкість і спосіб вчинення злочину, особу підозрюваного і наявність ризиків, передбачених ч. 1 ст. 177 КПК, це має бути виключно тримання під вартою без визначення суми застави», — сказано в заяві.

  • Тіло Старицького в будинку Кожари в селі Чайки Києво-Святошинського району виявили 21 лютого. Кожара заявив, що бізнесмен скоїв самогубство. Поліція перекваліфікувала справу на умисне вбивство.
  • Кожара мав право на зброю, яку знайшли на місці загибелі Старицького, проте вона повинна була зберігатися в сейфі. 25 лютого Старицького поховали.