У Збройних силах виявили перші два випадки коронавірусу

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

У Збройних силах зафіксували 2 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Про це повідомляється на сторінці Командування медичних сил Збройних сил.

Там повідомили, що захворіла лікарка Хмельницького військового госпіталю, яка з кінця березня лікувалася від гострої респіраторної інфекції. 1 квітня після погіршення стану її госпіталізували до Хмельницької інфекційної лікарні з діагнозом пневмонія. Того ж дня тестування виявило в неї COVID-19. Стан здоров’я лікарки задовільний.

Епідеміологічна обстановка в Збройних Силах УкраїниНа 07.00 2 квітня в Збройних Силах України зареєстровано 1 випадок...

Gepostet von Командування Медичних сил Збройних Сил України am Mittwoch, 1. April 2020

Пізніше повідомили, що коронавірусну інфекцію діагностували в одного з військовослужбовців Київського гарнізону, який з 23 березня перебував на самоізоляції, бо раніше контактував із хворою на COVID-19 людиною.

Наразі стан здоров’я військовослужбовця задовільний. Він проходить лікування у домашніх умовах під наглядом медичної служби. Двох військовослужбовців, з якими він контактував, відправили на самоізоляцію.

Станом на 17.00 2 квітня в Збройних Силах України зареєстровано ще 1 випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу...

Gepostet von Командування Медичних сил Збройних Сил України am Donnerstag, 2. April 2020