Особливий режим карантину. У Чернівецьку область закривають вʼїзд і виїзд

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Чернівецьку область з 3 по 24 квітня повністю закривають на особливий режим карантину через зростаючий спалах коронавірусу.

Як повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук, приватному транспорту заборонять перетинати адмікордон області, а в пʼяти населених пунктах розмістять контрольно-пропускні пункти.

Сергій Осачук про введення особливого режиму в’їзду та виїзду в області та останні результати тестів на COVID-19 [02.04.2020]

У Чернівецькій області сьогодні, 2 квітня, офіційно підтверджено ще 28 випадків зараження коронавірусною інфекцією. Серед інфікованих – троє дітей та дев’ятеро людей – старше 55 років. Загальна чисельність хворих на Буковині від першого встановленого випадку складає 171 особу.Географія поширення нових випадків:Чернівці – 5Глибока – 4Банчени Герцаївського району – 3Великий Кучурів Сторожинецького району – 2Кіцмань – 2Малинівка Новоселицького району – 2Заставна – 1Грозинці Хотинського району – 1Станівці Глибоцького району – 1 Остриця Герцаївського району – 1 Путила – 1Киселиці Путильського району – 1 Байраки Герцаївського району – 1 Хотин – 1 Волока Глибоцького району – 1Горішні Шерівці Заставнівського району – 1 Таким чином, сьогодні у місті Чернівці 21 особа хворіє на COVID-19 та 134 недужих – у районах області. Також сьогодні уперше два випадки коронавірусу виявили у Путильському районі.———Від 00:00 03.04.20 у Чернівецькій області починає діяти особливий режим в’їзду та виїзду громадян і транспортних засобів. На в’їзді та виїзді території Чернівецької області буде встановлено 5 карантинних КПП поблизу стаціонарних дорожніх поліцейських станцій:📍с. Звенячин, Заставнівського р-н📍с. Атаки, Хотинського р-н📍с. Оршівці, Кіцманського р-н📍м. Вижниця 📍м. НоводністровськПости почнуть діяти із 12:00 3 квітня. Із цього моменту будь-який пасажирський транспорт перестануть пропускати. Дозволено буде в’їзд та виїзд наступних громадян і транспортних засобів:- вантажних автомобілів (що перевозить продукти харчування, промислові товари, товари першої необхідності, сільськогосподарську продукцію);- транзитних транспортних засобів (без права зупинки та стоянки на території області);- транспортних засобів підприємств та організацій, які забезпечують життєдіяльність області;- транспортних засобів сільськогосподарського призначення;- транспортних засобів фізичних осіб, місця проживання яких зареєстровано в області, або які мешкають в області та повертаються до місця постійного проживання.Карантинно-епідеміологічні пости, які діють сьогодні в окремих населених пунктах області (у селах Колінківці Хотинського району, Лужани Кіцманського району, Чагор Глибоцького району, Великий Кучурів Сторожинецького району) буде знято.

Gepostet von Сергій Осачук am Donnerstag, 2. April 2020

КПП встановлять у селах Орельці, Звенячин, Атаки та в містах Новодністровськ, Вижниця. На них будуть працювати рятувальники, поліцейські та Нацгвардія.

Режим запрацює з півночі 3 квітня. До 12:00 4 квітня у людей буде можливість виїхати або заїхати в область. Після через КПП зможе рухатися тільки вантажний, медичний і транспорт, який забезпечує життєдіяльність області.