В усіх евакуйованих з Балі туристів негативний результат тесту на коронавірус

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

В українських туристів, які 29 березня повернулися чартерним рейсом з Балі, негативний ПЛР-тест на коронавірусну інфекцію. Про це повідомила пасажирка рейсу Рада Радмілевич у Facebook.

«У всіх пасажирів балійського рейсу [які перебувають] на обсервації, негативний ПЛР-тест на коронавірус. Люди на самоізоляції, які сплатили адмінштрафи, так само зробили тести ПЛР, вони теж негативні. Нас відправляють на самоізоляцію по домівках, так як приводу тримати тут більше немає», — написала вона.

Здобулы.У всех пассажиров балийского рейса на обсервации отрицательный ПЦР (!) тест на коронавирус. Люди в...

Gepostet von Rada Radmilevich am Freitag, 3. April 2020

Що сталося?

29 березня українські туристи, які повернулися чартерним рейсом з Балі, відмовлялись від обовʼязкової обсервації, тому що їх не попередили про неї.

Пізніше адвокат Масі Найєм опублікував відеозвернення свого клієнта, який був одним з пасажирів рейсу. Той розповів, що чартер пасажири оплатили самостійно, і при купівлі квитків їм ніхто не розповів, що вони перебуватимуть на обсервації. Тепер же їм рекомендували обсервацію в двох готелях за €380 або безплатно в столичному готелі «Козацький».

Напередодні міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що уряд ухвалив рішення про обовʼязкову обсервацію всіх українців, які прибувають з-за кордону.

Авіаперевізник SkyUp також заявив, що попередив пасажирів до вильоту про рішення Кабміну направити їх на обовʼязкову 14-денну обсервацію.