Вночі на Хрещатику загорілись підземні комунікації

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Вночі 5 квітня на Хрещатику сталося займання в підземному колекторі, в якому розташовані електричні кабелі різної напруги. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Через велику напругу електричних кабелів пожежники не могли одразу загасити вогонь: про пожежу повідомили о 01:47, а перший допуск від ДТЕК «Київські електромережі» отримали о 05:14.

О 09:33 загоряння в кабельному колекторі ліквідували. Причини загоряння наразі зʼясовують.

Ранок в центрі. Шось горить.

Gepostet von Yan Dobronosov am Samstag, 4. April 2020

За словами київського міського голови Віталія Кличка, через пожежу частково відʼєднані від електропостачання вулиці Хрещатик, Десятинна, Трьохсвятительська, Володимирська, провулок Музейний — приблизно 80 будинків.

Пізніше у компанії «ДТЕК «Київські електромережі» повідомили, що аварія з електрикою була усунена рекордно швидко.

ДТЕК Київські електромережі повернув клієнтам світло – рекордно шкидко

ДТЕК Київські електромережі повернув клієнтам світло – рекордно шкидко. В середньому на ліквідацію аварії на 1 лінії енергетики витрачають 1-2 години. Ця аварія в колекторній зачепила 17 ліній. Нам вдалося підключити більшість споживачів до резервного живлення і повернути в їх домівки світло всього за 3 години» - повідомив генеральний директор ДТЕК Київські Електромережі Маріс Куніцкіс.Наразі ДТЕК Київські електромережі відновив електропостачання 80 будівель, знеструмлених в результаті загоряння в колекторі, який експлуатується міськими комунальними службами. Всі вони були заживлені від резервних джерел живлення. Читайте детальніше: https://bit.ly/2JDcomH

Gepostet von ДТЕК - DTEK am Sonntag, 5. April 2020

«Ця аварія в колекторній зачепила 17 ліній. Нам вдалося підключити більшість споживачів до резервного живлення і повернути в їхні домівки світло всього за 3 години», — сказав генеральний директор ДТЕК Маріс Куніцкіс.

  • 4 квітня у Чорнобильскій зоні відчуження горіли 20 гектарів лісу. Рятувальники повідомляють, що гасити пожежу було складно через підвищений радіаційний фон на окремих ділянках.