«Соціальне дистанціювання і засоби захисту». Міносвіти не проводитиме цьогорічне ЗНО заочно

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

visuals / Unsplash

Керівник Міністерства освіти та науки Єгор Стадний розповів, як відбуватиметься зовнішнє незалежне тестування для випускників шкіл в умовах епідемії коронавірусу.

Про це він написав у Facebook.

За його словами, формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться. За правилами, при складанні тестування в аудиторії перебуватимуть максимум 15 учасників та 2 інструктори.

Обов’язковою буде дистанція у 1,5 метра між учасниками в аудиторії. Також, за його словами, буде дотримане соціальне дистанціювання й біля входу в приміщення, де відбуватиметься тестування, щоб уникнути скупчення людей. Усі учасники тестування будуть забезпечені засобами захисту.

Крім того, ті, хто захворіли й пропустять основну сесію ЗНО, зможуть скласти тести під час додаткової сесії, коли одужають. У випадку, якщо вони будуть змушені пропустити й додаткову сесію тестування, їх звільнять від ЗНО за станом здоров’я. Долю таких абітурієнтів окремо визначатимуть в умовах прийому до вишів, які щороку затверджуються Міністерством освіти й науки.

Стадний також пояснив, що дистанційне проведення ЗНО неможливе, оскільки необхідно забезпечити ідентифікацію учасників та протидію списуванням та іншим проявам недоброчесності.

Друзі, наша позиція незмінна. Нижче пояснення, які спільно підготували МОН та УЦОЯО. Цей вірус, як і багато інших, буде...

Gepostet von Єгор Стадний am Donnerstag, 23. April 2020
  • На початку 2020—2021 навчального року Міністерство освіти радить провести вхідне діагностування рівня знань учнів за 2019—2020 рік.
  • Раніше в Міністерстві освіти і науки розповіли, що навчальний рік у школах закінчиться 1 липня для всіх, крім випускників. Для 11-х класів навчальний рік закінчиться після основної сесії ЗНО. Зараз розглядають два варіанти проведення пробного ЗНО.