У Херсоні сотні фермерів перекрили трасу. Вони протестують проти закриття ринку

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Близько 300 фермерів перекрили вʼїзд на Антонівський міст, який веде до Херсона, з вимогою відновити роботу оптового ринку в селі Великі Копані, який є найбільшим в області.

Про це повідомляє «24 канал» і «Суспільне Херсон».

Аграрії заявили, що через карантин виник колапс зі збутом великої кількості овочів. Фермери стверджують, що потерпають від величезних збитків, а їхня продукція просто згниває.

Аграрії зібралися перед в'їздом на Антонівський міст. Вимагають відкрити ринки.

Gepostet von Суспільне Херсон am Sonntag, 26. April 2020

Терпение лопнуло. Аграрии Херсонщины вышли на трассу с требованием открыть рынки. Митингуют около 250 человек. Ходят по пешеходному переходу. Куча полиции, автозаков. Все фиксируют, но не препятствуют акции

Gepostet von Янина Лебедева am Sonntag, 26. April 2020

Спочатку фермери протестували біля траси, але після того, як повз проїхав автомобіль мережі «АТБ», вони заблокували рух. Автомобіль мітингувальники закидали огірками. Один з фермерів розкидав огірки по дорозі.

На місце прибула поліція, яка задокументувала можливі порушення. Правоохоронці поки не чинять ніяких дій стосовно фермерів. Аграрії також не виявляють агресії.

На протест уже відреагував глава області Юрій Гусєв. Він заявив, що готовий обговорити з фермерами вирішення питання і чекає їхніх пропозицій.