Літак «Мрія» доставив ще одну партію медвантажу з Китаю. За рахунок «Нафтогазу»

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Літак Ан-225 «Мрія» доставив ще одну партію медичного вантажу з Китаю. Його оплачувала НАК «Нафтогаз України».

Зустріч літака «Мрія» з благодійним вантажем «Нафтогазу»

Завтра, 6 травня, зустрічаємо літак Ан-225 «Мрія» з гуманітарним вантажем з КНР Засоби захисту та медичне обладнання Нафтогаз придбав для передачі медзакладам України.Приєднуйтесь до прямої трансляції посадки літака та брифінгу за участі представників @Офісу президента, @МОЗ, Нафтогазу та @Антонова.Початок трансляції о 9:15. Слідкувати за подією ви зможете не лише на нашій Fb-сторінці та сторінці @Антонов, а й на YouTube-каналі Нафтогазу за посиланням: https://youtu.be/OaBpzaH9QZc

Gepostet von Нафтогаз України - Naftogaz am Dienstag, 5. Mai 2020

Пресслужба «Нафтогазу» повідомила, що доправленню 111,5 тонни гуманітарного вантажу сприяв Офіс президента і Міністерство охорони здоровʼя.

Це друга доставка за рахунок «Нафтогазу», перша відбулася 4 травня. Тоді вантаж у 31,5 тонни привіз літак Ан-22 «Антей».

Антей

Антей з медичним вантажем для лікарів прилетів з Китаю в Україну! Ми закупили медичне обладнання та засоби індивідуального захисту для медиків. Антей – один з двох літаків, який доставив цей надважливий вантаж в Україну! А завтра чекаємо на Мрію :) У літаку: 65 600 захисних костюмів200 моніторів пацієнтів50 УЗД-пристроїв12 мобільних цифрових рентген-апаратів Медичне обладнання та захисні костюми безкоштовно розподіллять між лікарнями країни, які визначить МОЗ. Доставку по лікарнях також бере на себе Нафтогаз. Ми разом з місцевою владою прослідкуємо, щоб медики безкоштовно отримали необхідне. Наша група з перших днів карантину долучилась до боротьби з пандемією. Центральні офіси допомагають київським лікарням, а дочірні підприємства разом з місцевими громадами визначають потреби регіональних медичних закладів і допомагають у регіонах присутності групи.Вдячні за підтримку у реалізацїї проекту Офіс Президента України, Міністерство охорони здоров'я України, дипломатам з китайської та української сторін.#Разомподолаємо #covid19 #stopcovid19

Gepostet von Нафтогаз України - Naftogaz am Montag, 4. Mai 2020

Всього два літаки доставили 500 тисяч захисних костюмів, 700 моніторів пацієнта, 50 мобільних цифрових рентген-апаратів і 50 портативних ультразвукових апаратів. Весь вантаж буде пропорційно розподілений між лікарнями країни, які борються з коронавірусом.

Глава правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв заявив, що вантаж обійшовся в близько 500 млн гривень. «Сумарно вся партія з КНР коштує приблизно півмільярда гривень, трохи менше. Ціна одного костюма — 15 доларів», — сказав він.