Ілон Маск вперше вимовив по літерах імʼя сина X Æ A-12

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск в ефірі шоу коміка Джо Рогана пояснив, як вимовляти імʼя його сина, якого вони зі співачкою Граймс назвали X Æ A-12.

Маск окремо вимовив кожну частину імені, в результаті вийшло «Екс Еш Ей Твелв».

«X — буква «екс», потім Æ — вимовляється як «Еш», потім «Ей Твелв», до речі, це мій внесок, а Archangel-12 — найкрутіший літак в історії», — сказав Маск.

Маск вимовив по літерах ім’я свого сина

Ілон Маск нарешті розповів, як вимовляється ім’я його навородженого сина і сам пояснив, що воно означає. Спробуйте його вимовити! До речі, зареєструвати X Æ A-12 з таким ім’ям у Каліфорнії не зможуть через те, що там присутні літери не з англійського алфавіту.

Gepostet von Бабель am Freitag, 8. Mai 2020

Імʼя X Æ A-12 розшифровується наступним чином: Літера Х — це «невідома змінна», Æ — це АІ «ельфійською вимовою» (може означати штучний інтелект або любов), A-12 — на честь американського літака-розвідника Lockheed A-12, попередника Lockheed SR-17 Blackbird — улюбленого літака Граймс і Маска.

Співачка Граймс також пояснила, що A може означати її улюблену пісню “Archangel”, а X — білого металевого щура, що є символом 2020 року.

  • Син Маска і Граймс народився 5 травня. У Граймс це перша дитина. У Маска є ще пʼятеро дітей від першого шлюбу з Жюстін Вілсон. Їх звуть Даміан, Гріффін, Ксавʼє, Саксон і Кай. Його перший син — Невада Олександр — помер у віці 10 тижнів.