Порошенка викликали на допит у Держбюро розслідувань у справі про контрабанду картин

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Державне бюро розслідувань викликало на допит пʼятого президента Петра Порошенка. 26 травня 0б 11:00 він повинен дати свідчення у якості свідка «у одному із низки кримінальних проваджень», а саме — у справі про контрабанду картин.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Повістка про виклик Порошенка Петра Олексійовича

❗️ Термінове повідомлення про виклик нині діючого народного депутата України, громадянина Порошенка П.О. до Державного бюро розслідувань у якості свідкаДержавним бюро розслідувань у встановленому законом порядку доведено до громадянина Порошенка П.О. необхідність явки до ДБР для проведення допиту у якості свідка у одному із низки кримінальних проваджень.📅 У зв’язку з цим повідомляємо Порошенка П.О. про необхідність з’явитися до Державного бюро розслідувань об 11:00 26 травня 2020 року на допит у якості свідка.У відповідності до ст.ст. 133, 135-139, 224 Кримінального процесуального кодексу України, у встановленому законом порядку, з метою забезпечення виконання завдань кримінального провадження, передбаченого ст. 2 Кримінального процесуального кодексу України, Вас викликано до Державного бюро розслідувань для допиту у якості свідка об 11 год. 00 хв. 26 травня 2020 року у кримінальному провадженні № 42020000000000307, в якому досліджуються обставини переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається із 43 картин всесвітньо відомих художників.👉🏻 Для цього Вам необхідно з’явитися за адресою: вул. Симона Петлюри, буд. 15, каб. 510, м. Київ. Явка обов’язкова. При собі мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.Нагадаємо, Державним бюро розслідувань здійснюється досудове розслідування у низці кримінальних проваджень, в рамках досудового розслідування яких Порошенко П.О. є свідком.📄 Сканкопія повістки оприлюднена на офіційному вебсайті ДБР.https://bit.ly/3e18MZ4

Gepostet von Державне бюро розслідувань am Freitag, 22. Mai 2020

«Вас викликали до Державного бюро розслідувань для допиту у якості свідка [...] у кримінальному провадженні № 42020000000000307, в якому досліджуються обставини переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається із 43 картин всесвітньо відомих художників», — сказано в повідомленні.

  • 19 травня депутат Андрій Деркач оприлюднив аудіоматеріали із розмовою Порошенка і віцепрезидента США Джо Байдена. Партія «Європейська солідарність» назвала їх провокацією, а адвокати Порошенка заявили, що за «плівками Деркача» стоїть Офіс президента.
  • 20 травня Офіс генпрокурора почав перевірку «плівок Деркача». Зареєстровано кримінальне провадження за статтями про зловживання владою та держзраду.
  • Зеленський відреагував на «плівки Деркача», заявивши, що на Порошенка чекає багато вироків.