Фонд «Таблеточки» заявив про хакерську атаку на сайт. Частково роботу вже відновили, але поки без прийому платежів

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:

Videvo

Увечері 2 червня хакери зламали сайт благодійного фонду «Таблеточки», який допомагає онкохворим дітям в Україні.

Про це повідомила засновниця фонду Ольга Кудіненко у Facebook.

«Учора ввечері зламали сайт фонду «Таблеточки». Як тільки ми помітили проблему, моментально відключили сайт від хостингу, щоб захистити дані сотень тисяч наших благодійників. Це сталося о 21:30. Ми відреагували о 22:50», — розповіла вона.

За словами Кудіненко, технічні партнери намагаються зʼясувати, як зловмисники зламали сайт і до яких даних отримали доступ.

Наразі роботу сайту вже частково відновили, але платежі поки не приймають. Фахівцям вже вдалося знайти шкідливий код і отримати реєстр усіх змін і операцій, що відбувалися на сайті під час атаки.

«Ця атака на нас — це атака й на онкохворих дітей. Ми розуміємо всю серйозність ситуації і докладемо всіх зусиль, щоб усунути всі технічні уразливості та підняти захист сайту і даних на ще більш високий рівень», — сказала Кудіненко.

Upd 12:20: Мы восстановили частичную работу сайтов. Пока без приёма платежей.Если нашим подопечным, онкобольным...

Gepostet von Olya Kudinenko am Dienstag, 2. Juni 2020

У фонді додали, що користуються системою захисту від хакерських атак Cloudflare. Восени сайт пройшов аудит на вразливість до атак, який не виявив критичних загроз.

UPD, 12:20 — Друзі, ми відновили часткову роботу сайтів, але поки що без прийому платежів. Якщо вам потрібно звернутися...

Gepostet von Таблеточки am Dienstag, 2. Juni 2020