Степанов обіцяв відео співбесід на посаду голови НСЗУ, але так і не зробив цього. Претендентка виклала відео сама

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Ексголова директорату Міністерства охорони здоровʼя Ірина Литовченко опублікувала відео своєї співбесіди з міністром охорони здоровʼя Максимом Степановим на посаду голови Національної служби здоровʼя України (НСЗУ). Литовченко нагадала, що відео всіх співбесід обіцяв опублікувати сам Степанов, але так цього і не зробив.

«Пройшло два дні, відео співбесід на голову НСЗУ досі не оприлюднено на сайті Національного агентства з питань Держслужби [...]. Сподіваюся, так зроблять [опублікують відео] і інші учасники відбору, щоб громадськість бачила, як насправді відбувася весь цей фарс. Раптом це простимулює Міністерство охорони здоровʼя України нарешті оприлюднити абсолютно всі відео [...], щоб громадськість побачила, кого і спираючись на які критерії обрали на посаду», — написала вона в Facebook.

Пройшло 2 дні, відео співбесід на голову НСЗУ досі не оприлюднено на сайті НАДС. Максим Степанов, ви там ок (просто...

Gepostet von Iryna Lytovchenko am Donnerstag, 4. Juni 2020

Вона додала, що Степанов не слухав її відповіді і так відбувалося з усіма учасниками.

  • 2 червня Степанов провів співбесіди із кандидатами на посаду голови Національної служби здоровʼя. Критеріям відбору відповідали 17 кандидатів, їх перелік оприлюднили раніше. Міністр згодом повідомив, що з 17 кандидатів участь у співбесіді підтвердили тільки 9 людей, відмовилося троє, звернулися з проханням щодо зміни часу співбесіди четверо, а одна людина не відповіла.
  • Громадські організації просили Степанова провести відкриті співбесіди з кандидатами на посаду голови НСЗУ та не призначати «фігуранта антикорупційних розслідувань».
  • Народний депутат від партії «Голос» Ольга Стефанишина намагалася транслювати в Facebook проведення співбесід з кандидатами на посаду голови НСЗУ. Степанов був проти прямих ефірів — на його думку, це створювало б дискримінаційні умови для учасників відбору. Згодом Степанов заявив, що Стефанишина зривала співбесіди, тому що «хотіла хайпу».