У Києві презентували партію мерів «Пропозиція». До її складу увійшли очільники шести міст

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Сніжана Хромець / Артем Марков / «Бабель»

19 червня презентували новостворену партію «Пропозиція», до складу якої увійшли мери кількох українських міст. Про це йдеться на сторінці партії.

Партія заявляє, що її мета — побудувати ефективну систему самоврядування у країні.

«ПРОПОЗИЦІЯ»: ЛІДЕРИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРЕЗЕНТУЮТЬ НОВУ ПАРТІЮ (ВІДЕО)

«ПРОПОЗИЦІЯ»: ЛІДЕРИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРЕЗЕНТУЮТЬ НОВУ ПАРТІЮ (ВІДЕО)У Києві відбувається брифінг засновників нової політичної сили «ПРОПОЗИЦІЯ».У заході беруть участь міський голова Дніпра Борис Філатов, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, міський голова Чернівців Олексій Каспрук, міський голова Житомира Сергій Сухомлин, міський голова Кропивницького Андрій Райкович і міський голова міста Каховка Херсонської області Андрій Дяченко. Вони повідомили журналістам про створення партії «ПРОПОЗИЦІЯ».Мета новоствореної політичної сили – побудова в країні ефективної системи місцевого самоврядування як важливої складової держави.«ПРОПОЗИЦІЯ» – це консолідація людей справи, які хочуть об’єднати країну на основі щоденної професійної роботи і конструктивної позиції. Засновники партії презентують її концепцію, головні цілі та завдання.

Gepostet von ПроПозиція am Freitag, 19. Juni 2020

До складу політичної сили увійшли:

  • мер Дніпра Борис Філатов;
  • мер Миколаєва Олександр Сенкевич;
  • мер Чернівців Олексій Каспрук;
  • мер Житомира Сергій Сухомлин;
  • мер Кропивницького Андрій Райкович;
  • мер Каховки (Херсонська область) Андрій Дяченко.

Глава Києва Віталій Кличко формально не бере участі в створенні проєкту, але його запросили на презентацію партії мерів як гостя.

У квітні стало відомо, що Кличко консолідує навколо себе мерів. Раніше у тексті «Бабеля» йшлось, що політична сила важлива для Кличка, щоб отримати більшість депутатів у Київській міській раді та пролобіювати потрібну людину на посаду секретаря цього органу. Кличко — головний претендент на посаду мера.