Центр протидії корупції: Венедіктова підтвердила НАЗК, що у неї годинник Hublot, але він за 5 тис. гривень

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова підтвердила Національному агентству з питань запобігання корупції (НАПК), що має наручний годинник марки Hublot, але вони не справжні, а копія за 5 тисяч гривень.

Про це повідомляє громадська організація «Центр протидії корупції» (ЦПК), яка отримала відповідь від НАЗК.

Отримали відповідь НАЗК щодо незадекларованого годинника, який ми неодноразово помічали на руці генпрокурорки...

Gepostet von Центр Протидії Корупції am Freitag, 19. Juni 2020

«Як думаєте, Венедіктова справді носить підробку (пацани на районі засміють) чи генпрокурорка бреше і носить справжній Hublot?», — зазначили у ЦПК і додали, що годинник генпрокурора з колекції Big Bang — він може коштувати до €10 000.

  • Раніше активіст Сергій Стерненко написав заяву на Венедіктову через те, що вона «забула задекларувати годинник за $10 300 і не вказала, що є співзасновником і членом ГО «Харківський правовий центр» спільно з чоловіком».
  • До цього журналісти програми «Схеми» повідомляли, що Венедіктова та її чоловік (заступник начальника Департаменту кіберполіції Денис Колесник) задекларували квартиру в Харкові, хоча фактично проживають у Києві на Андріївському узвозі. Дані про користування нерухомістю в столиці в їхніх деклараціях за 2019 рік відсутні.
  • Вищий антикорупційний суд зобовʼязав Національне антикорупційне бюро розпочати провадження про можливе недекларування майна Іриною Венедіктовою. Генпрокурор згодом повідомила НАЗК про конфлікт інтересів через її кримінальне провадження.