На Алясці з тундри евакуювали «Чарівний автобус», який став популярний через фільм «Тепер я йду у дику далечінь»

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

На Алясці з тундри в районі Деналі 1-й батальйон 207-го авіаційного полку Нацгвардії за допомогою вертольота CH-47 Chinook евакуював автобус International Harvester K-5, 1946 року випуску, який став популярним завдяки книзі та фільму «Тепер я йду у дику далечінь» (Into the Wild).

Про це повідомляє пресслужба Нацгвардії Аляски.

Alaska Guardsmen airlift "Into the Wild" bus This afternoon, Alaska Army National Guard Soldiers assigned to 1st Battalion, 207th Aviation Regiment executed an extraction mission via a CH-47 Chinook helicopter over Healy, Alaska. As part of a combined effort with the Department of Natural Resources, the Guardsmen rigged and airlifted “Bus 142,” an historic icon from book and film, “Into the Wild,” out of its location on Stampede Road in light of public safety concerns. The bus will be stored at a secure site while the DNR considers all options and alternatives for its permanent disposition. (Alaska Army National Guard courtesy video by UH-60 Black Hawk crew chief, Staff Sgt. Sonny Cooper)

Gepostet von Alaska National Guard am Donnerstag, 18. Juni 2020

Автобус з номером 142 або як його називають «Чарівний автобус» тривалий час був притулком для мисливців і мандрівників. Після виходу на екрани фільму автобус став популярним і сотні фанатів вирішили повторити небезпечний шлях головного героя Крістофера Мак-Кендлесса, який прожив у цьому автобусі 114 днів і помер від голоду після отруєння.

Sgt. Seth LaCount / Alaska Army National Guard

У Нацгвардії пояснили, що через погану підготовку туристів і небезпечний маршрут військовим з 2009 року по 2017 рік довелося провести 15 пошуково-рятувальних операцій, щоб евакуювати поранених туристів.

Що тепер буде з культовим автобусом влада Аляски поки не вирішила. Швидше за все його облаштують як туристичну локацію.

Книга і фільм Into the Wild розповідають автобіографію Крістофера Мак-Кендлесса, який залишає все своє майно, віддає накопичені гроші і йде жити у дику природу. Він бере собі псевдонім Олександр Суперволоцюга і мандрує по США і Мексиці. У підсумку від добирається до Аляски.

Головну роль у фільмі виконує Еміль Хірш. Картина отримала дві номінації на премію «Оскар», а Американський інститут кіномистецтва назвав фільм одним з десяти кращих за 2007 рік.